akciğer kanseri, klinik denemeler

Büyük ilaç şirketi sürekli araştırma ve yeni ilaçlar ve doktorlar hastalara bunları reçete önce güvenli ve etkili olduğu gösterilmiştir gereken tedaviler geliştirmek. akciğer kanseri klinik araştırmalar yoluyla, araştırmacılar, akciğer kanseri bir grup gönüllü üzerinde yeni ilaçların etkilerini test eder. sıkı bir protokolü takip ve dikkatle kontrol koşulları kullanarak, araştırmacılar geliştirme aşamasında araştırma ilaçları değerlendirmek ve akciğer kanseri, kendi güvenliğini ve olası yan etkileri tedavi etmek için yeni ilaç yeteneğini ölçmek.

NSCLC, küçük hücreli akciğer kanseri (SCLC) dışında epitelial akciğer kanseri bir türüdür. NSCLC en yaygın tipleri skuamoz hücre karsinoması büyük hücre karsinoması ve adenokarsinoma, ancak daha sık olarak ortaya birçok türü vardır ve her türlü olağan dışı histolojik varyantları oluşabilir. NSCLC’ler sigara dumanı ile ilişkili olmasına rağmen, adenokarsinoma hiç sigara içmemiş hastalarda bulunabilir. bir sınıf olarak, NSCLC’ler kemoterapi ve radyoterapiye nispeten duyarsız vardır …

Aşağıdaki web siteleri sizin için doğru olan bir akciğer kanseri, klinik deneme bulmanıza yardımcı olmak için bilgi ve hizmetler sunuyoruz.

TrialCheck

Kanser Kooperatif Gruplarının kar amacı gütmeyen Koalisyonu tarafından geliştirilen Bu web sitesi, lider kanser klinik deneme arama motorudur. Bu hastalık ve yere göre kanser denemeleri aramak için hasta sağlayan tarafsız bir kanser klinik deney eşleme ve navigasyon hizmetidir.

Ulusal Kanser Enstitüsü

Bu web sitesi 6.000 ‘den fazla kanser klinik denemeler listeler ve sizin için doğru olduğunu düşünüyorum birini bulduğunuzda yapmanız gerekenler açıklanır.

ClinicalTrials.gov

Bu web sitesi, Ulusal Sağlık Enstitüleri bir hizmet, dünyada yapılan insan katılımcıların genel ve özel desteklenen klinik çalışmaların bir kayıt defteri ve sonuçları veri tabanıdır.

CenterWatch

Bu web sitesi aktif olarak hasta aliyor endüstri destekli klinik çalışmalar listeler.