alt kalorili yaz fast-food alır

Bu yaz, ve yaşam kolay olması gerekiyordu. Yani yapmak istediğim son şey, doğru mutfakta çok fazla zaman harcamak mı?

Yaklaşık 110 kalori, 2 gram, yağ 18 gram karbonhidrat, ve 4 gram protein 16-ons başına hizmet: Karamel buzlu kahve, Orijinal buzlu kahve ve vanilya buzlu kahve Fransız kızartma kahve,% 2 düşük yağlı süt ve aromalı şuruplar ile yapılan ; Taze demlendi buzlu çay (şekersiz). 20-ons porsiyon sadece 5 kalori içerir.

Şeker-Free Vanilya şurubu buzlu Yağsız Latte: 50 kalori, 0 gram yağ 14 gram karbonhidrat ve 5 gram protein 16-ons porsiyon başına; tam yağlı süt ile yapılan Şeker-Free Vanilya şurubu ile Buzlu Latte: 90 kalori, 5 gram, yağ 16 gram karbonhidrat, 16-ons porsiyon başına protein 5 gram; Buzlu Yağsız Latte: 60 kalori, 0 gram yağ 9 gram karbonhidrat ve 6 gram protein; Buzlu Yağsız Fındık latte: 60 kalori, 0 gram yağ 9 gram karbonhidrat ve 6 gram protein.

Eğer çok para harcamak istemiyorsanız, ya iyi bir fast-food restoranında kendinizi bulabilirsiniz. Ancak tüm bu fast-food kalori sizin yaz şort veya mayo uyması için zamanı geldiğinde işler o kadar kolay değil yapmak bitebileceğini.

Cevap tamamen fast-food vazgeçmek zorunda değildir. hemen hemen her menü öğesi için, mevcut daha sağlıklı seçenekler vardır.

Örneğin, birkaç zincirleri artık şekerli şurup ve tam yağlı süt önlemek eğer kalori oldukça düşük olabilir buzlu kahve, sunuyoruz.

Yeni ve ilginç salatalar da sandviç tamamladı ve hatta daha tavuk sandviç ve seçim için mezeler ile birlikte, fast-food menülerini vuran.

daha sağlıklı tamamladı anahtarı yerine “gevrek” ızgara tavuk ve (bal hardal veya chipotle Barbekü sos gibi McDonald’s’ın) daha hafif bir sosla sipariş edilir.

En ızgara tavuk sandviç mayıs ile gelen Unutmayın; İsterseniz, masada bazı Barbekü sos ya da hardal ekleyin, o olmadan bunları sipariş ve.

salata ve sandviç tamamladı için buzlu lattes, burada 500’den az kalori her biri için en iyi yaz fast-food seçimlerimizin bazıları, tüm vardır.

Jack in the Box

McDonald

sonik

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba

Düzenli buzlu çay ya da şeftali veya ahududu buzlu çay veya diyet yeşil çay. 20-ons porsiyon her sadece 5 kalori içerir.