Bir omurilik yaralanmaları-samimiyet ve doğurganlık ile yaşayan

Tüm omurilik yaralanmaları farklıdır. onlar samimiyet ve cinsel nasıl etkilediğini fonksiyon-ve insanların nasıl tepki vereceğini değişim-değişir. Bu nedenle, kendi gözlem yapmak ve cinsel fonksiyon ve en iyi nasıl onlarla başa çıkmak için yaptığınız değişiklikleri anlamak için şöyle değerlendirmek gerekir.

John Jerome omurilik parlak kırmızı kan damarlarının bir ağ tarafından crisscrossed cerrahların farlar, altında beyaz parlar. O fazla dört saat ameliyat masasında oldu; Boynundaki yumruk büyüklüğünde açılış yukarıda karmaşık bir çelik mekanizma asılı. Dört Mesajları yerde sabit oluyor: iki Jerome kafatası içine sıkışmış ve cerrahi yara altındaki omurları iki daha. Emory beyin cerrahı Nick Boulis, MD tarafından icat, tek bir amaca hizmet eder: istikrarlı ince bir iğne daldı tutun …

Ama samimi olmak sadece seks daha fazlasını ifade eder. İlgi alanlarınız, fikirler ve davranış görünümü veya seks yapmak yeteneği daha sizi tanımlayan büyük bir rol oynamaktadır. Bir ilişki kişisel hoşlandığı ve hoşlanmadığı ve nasıl birbirlerine tedavi ile nasıl başa ortak çıkarlar da dahil olmak üzere birçok şeye bağlıdır.

Bir ilişkide en önemli şey iletişim ne kadar iyi olduğunu. Partnerinizle konuşun. SCI cinsel fonksiyon etkiledi ve bu konuda nasıl hissediyorsun nasıl dürüst olun. Daima SCI’larının insanlar ilişkiler ve evlenmek olduğunu akılda tutmak aktif bir cinsel hayatım var ve çocukları var.

genital doğrudan uyarılması ya da diğer erotik alan veya düşünme yoluyla, işitme veya görme şey cinsel uyandırmadan: Genellikle, kadınlar ve erkekler cinsel iki yollar aracılığıyla uyandırdı. Erkeklerde, bu genellikle ereksiyon neden olur ve kadınlarda bu klitorisin vajinanın ve şişme yağlanmasını neden olur. Bir SCI bu yolların birini etkileyebilir ve uyarılma bir kişinin fiziksel tepki değişebilir. ilgi düzeyi azalabilir, ancak çoğu insan, bir SKY sonrası cinsel aktivite ile ilgilenen kalır.

Bir SKY Birçok erkek yaralanma yaklaşık 1 yıl içinde cinsel aktivite devam. ereksiyon yeterince sert değil ya da cinsel aktivite için yeterince uzun sürmez bulabilirsiniz ereksiyon olması mümkün olan erkekler. Bazı meni penis yoluyla mesane yerine dışarı gider hangi retrograd ejakülasyon, var.