çiftler sağlıklı almak için takım nasıl

Siz ve eşiniz veya partnerinizin en iyi arkadaşları olabilir, ama o şekil de elde yeme ve sağlıklı bir yaşam söz konusu olduğunda müttefikler mısın?

Birçok çiftler için, cevap hayır, psikoloji profesörleri Thomas Bradbury, Doktora, ve Benjamin karney, doktora söylüyorlar. Up Takım Daha Ağırlık, Egzersiz Nasıl Kaybedilir Akıllı Çiftler ve Birlikte Sağlıklı Kalın: Bunlar UCLA İlişki Enstitüsü ortak yönetim ve son kitabın yazarları İnce Love Me vardır.

Geçtiğimiz 2 yılda profesör çiftler nasıl iletişim incelemek için genç evli çiftler binlerce videoya. Onlar birçok önemli konuşmalar sağlık etrafında dönüyordu bulundu. “Genellikle her iki partner sağlıklı olsun istedim hangi çiftler görürdük, ama onlar sadece çekiş elde değildi,” Bradbury diyor.

Ancak bazı çiftler bu işe yapabilirim diyor. İşte yaptıkları (ve yapmayın) bir arada ne sağlıklı bir yaşam elde etmek için var

Model sağlıklı yaşam DO. “Örneğin, yağsız süt geçin ya da tavuk sandviç yerine hamburger sipariş,” Bradbury diyor. “Bizim ilişki içinde modellenmiş görmek Küçük şeyler norm haline başlar.

Eşiniz kendi ağırlığı ile mücadele halinde sadece önerilerde bulunmak ETMEYİN. Sorunu anlamak üzerinde enerji odaklanmak. “Bazen yapmak için en etkili şey gibi bir şey demek olduğunu ‘kilo vermek için ihtiyaç arkasında ne olduğunu söyle,'” Bradbury diyor.

uzun vadeli düşünmek VERMEYİN. İyi sağlık iş alır, böylece torun ile oynamak gibi, gelecek yıllarda hasat edilecek ödülleri tartışmak. Bradbury, eşiniz söyle “diyor ki, ‘Ben çok çok uzun bir süre sizinle olmak istiyorum.’ O her gün tutarlı olmayan güçlü bir mesaj. Ve çikolatalı kek olabilir. ”

eleştirmek ETMEYİN. Bunun yerine, teşvik ediyoruz. Eşinizin bir salata emir veya bir yürüyüş aldığında dikkat edin. Bu onları iyimser olmanıza yardımcı olacaktır.

alarak birlikte veya tenis oynamak yürür gibi, bir genç çift olarak yaptığımız sağlıklı aktivitelere dönüş VERMEYİN. “Yine etti kimlik haline sağlığı teşvik bu tür faaliyetlere dahil edin,” Bradbury diyor.

S: “.? Zaten bir çok egzersiz, ve ben de dışarı çalışma içine kocam almak istiyorum motive ve rahatsızlık vermek gibi çalmaya olmadan onu teşvik etmenin en iyi yolu nedir?” – Anne Rudwick, 35, bölüm yöneticisine, Portland, OR.

A: Biz bir hayat ve biriyle bir ev paylaştığınızda “, biz daha kolay sağlıklı davranışları yapmak için çevrelerini şekillendirme yolları var Netflix gibi kocanız TV önünde bir koşu bandı ve bitki onu satın mu o etmiyor şikayet mu.?. ‘t? spor salonuna almak için zaman var haftada çocuklar birkaç gece bakımı ile onu o zaman al. Belki. bisikleti, ya da yürüyüş ya da salsa dans arkasında olsun o seviyor activity ve yapacağız kolay onu bunu yapmak için. hiçbir gerekli dırdır. ” –Benjamin Karney, Dr.

Daha fazla makaleleri bulmak sorunları yeniden göz ve mevcut sorunu okuma “Magazine”.

KAYNAKLAR

Thomas Bradbury, PhD, eş-direktörü, UCL’de İlişki Enstitüsü; , Ölçü Taşı’nı, 2014 Up Takım Ağırlık, Daha Egzersiz Nasıl Kaybedilir Akıllı Çiftler ve Birlikte Sağlıklı Kalın: yazarlarından, Narin Love Me.

Anne Rudwick, 35, bölüm yöneticisi, Portland, OR.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …