Crohn hastalığı için evde tedavi

Crohn hastalığı belirtilerine neden yoksa, hiçbir tedavi gereklidir. Hafif belirtiler Antidiyaretik ilaçlar veya diyet ve beslenme değişiklikleri ile tedavi edilebilir.

Ayrıca kendinize yardımcı olabilir

Crohn hastalığı hayatın her yönünü etkileyebilir. Bu izole ya da depresif hissetmenize neden olabilir. Ama senin bakış ve başa çıkma becerilerini geliştirmek için adımlar atabilirsiniz. Sen aile, arkadaşlar, ya da din adamlarının profesyonel danışmanlık ve sosyal destek almak isteyebilirsiniz.

Onlar diğer çocuklar gibi hızlı yaşlarını büyümek yoksa Crohn hastalığı olan çocuklar bilinçli hissedebilirsiniz. öngörülen ilacı için çocuğunuzu teşvik edin. tedavi ile teklif yardım çocuğunuzun, daha iyi hissediyorum tekrar büyümeye başlar ve daha normal bir hayat sürmek, böylece. Çocuklar yetişkinlerden daha hastalık yönetmek daha zor bir zaman var eğilimindedir, bu nedenle destek özellikle önemlidir.

sigara içmemek. Sigara içme kötü Crohn hastalığı yapar; Sağlıklı beslenme; Onlar bir doktor tarafından size reçete edilmedikçe antibiyotik kullanan değil; Düzenli egzersiz alınıyor.