egzersiz, kalori sayma, ve daha fazlası – hızlı ve güvenli bir şekilde kilo nasıl

kilo kaybı üzerinde çalışıyor? Sonra muhtemelen sonucu – hızlı.

Sana biraz zaman tasarruf edelim: Fad diyetler atlayın. Bunların sonuçları sürmez. Bugün – Ve sen başlayabilir sağlıklı seçenek var!

Güvenle, sağlıklı bir diyet ve egzersiz dolu evde haftada 3 veya daha fazla pound kaybedebilir, kilo kaybı danışman Katherine Tallmadge, RD diyor.

Eğer bir hafta boyunca her gün yemek 500’den fazla kalori yakmak ise, yaklaşık 1-2 pound kaybetmek gerekir.

tok hissetmenize yardımcı olmak için sebze yiyin; Bolca su iç; Evinizin dışında gıdalar cazip olsun; meşgul Kal – Eğer Sıkıldıysanız sırf yemek istemiyorum; bir masada otururken, bir tabak sadece yiyin. ‘Buzdolabının önünde hiçbir otlatma; öğün atlamayın.

hızlı kilo vermek istiyorsanız, daha az yemek ve daha fazla egzersiz gerekir.

Eğer 1050 1200 kalori günde bir saat için bir gün ve egzersiz almak Örneğin, size 250’den fazla pound ağırlığındadır eğer ilk haftasında 3-5 pound kaybetmek veya daha fazla olabilir. Bu, herhangi bir başka kalori kesmek için çok önemlidir – bu tehlikeli.

Sınırlama tuz ve nişasta da ilk başta fazla kilo anlamına gelebilir – ama bu yağ değil, çoğunlukla sıvılar, var.

Eğer sodyum azaltmak ve nişasta kesti zaman, sıvı ve başlamanıza sıvı kaybının fazla 5 lira neden olabilir sıvı tutma, azaltmak, “Michael Dansinger, ‘NBC MD diyor The Biggest Loser, gösteri.

Dansinger et ve süt ürünleri gelen nişasta eklenir şekerler ve hayvansal yağ en aza indiren bir beslenmenin önerir. Hızlı kilo kaybı için, o meyveler, sebzeler, yumurta akı, soya ürünleri, derisiz kümes hayvanları göğüsler, balık, kabuklu deniz ürünleri, yağsız süt ürünleri ve% 95 yağsız et odaklanarak önerir.

İşte Dawn Jackson Blatner, RD, yazarın o daha ipuçları; flexitarian Diyet

Yediğiniz her şeyi yazmaya – – Bir yiyecek günlüğü tutulması da yolda kalmak yardımcı olabilir.

Bir peçete üzerine yazmak ve uzağa atma sona bile, aşağı yazma eylemi kendinize karşı sorumlu olma konusunda ve kilo kaybı için çok etkili bir araçtır, “Bonnie Taub Dix, MA, RD, yazar o diyor ; Sen Yemeden önce okuyun.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …