En sevdiğiniz tatil meze hafifletmek

‘Tis sezon tarafların bir sürü gitmek için! Benden hiçbir şikayetleri duyarsınız. ya da zarar gelmez bu festival tüm mezeler tatmak – Ben partilere gidip biraz şarkı, dans yapmak ve sohbet etmek çok seviyorum. Yoksa değil mi? Kötü haber bizim favori meze tarifleri çok yüksek yağlı ve yüksek kalorili maddeler için çağrı olmasıdır. İyi haber: Biz bazı basit madde değişikliği yapabilir ve üriner bir haber ile yağ ve kalori daha sağlıklı bir seviyeye bu tarifleri aşağı kırpabilir çoğu durumda.

Tatiliniz tarifleri 1. Kullanım hafif krem ​​peynir yerine düzenli krem ​​peynir ve çevresinde 296 kalori ve 8-ons blok başına yağ 44 gram tasarruf edeceğiz.

2. yağsız ekşi tatil tarifleri yerine düzenli ekşi krema krem ​​ve 474 kalori ve 16-ons konteyner başına yağ 95 gram civarında traş edeceğiz. Ben gerçekten siyah ve beyaz inek derisi kapta Doğal Sevgiler marka gibi.

yerine düzenli peynir ve çevresinde 279 kalori ve rendelenmiş peynir 8-ons paket başına yağ 36 gram tasarruf edeceğiz ve tatil tarifleri seçin 3. az yağlı keskin çedar peyniri (ya da diğer az yağlı peynirler) (2 su bardağı) .

4. yarı gerçek yumurta ve tatil yumurta tarifleri yerine bütün yumurtaların 1/2 fincan yumurta yedeği ve yaklaşık 90 kalori ve yağ 10 gram ve normalde çağrısında her 4 yumurta 500 miligram kolesterol keserim.

5. ışık hindi sosis ya da Louis Rich olarak hindi pastırma (ve çok mümkün yarım kullanın) düzenli miktarlarda düzenli sosis yerine tatil tarifleri ve etrafında 347 kalori, başına yağ 42 gram Döşeme edeceğiz 12- sosis ons paketi (9 ons pişmiş).

Tatiliniz tarifleri 6. ışık mayonez yerine düzenli mayonez. Ama çağrısında mayonez her 1 fincan yağsız ekşi krema 1/2 fincan light mayonez 1/2 fincan harmanlayarak daha fazla kalori ve yağ tıraş edebilirsiniz. Daha sonra etrafında 1058 kalori ve çağrısında düzenli mayonez her 1 fincan yağ 136 gram keserim.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba