infertilite: Tedavi ayarı limitleri – Konu genel bakış

Kısırlık tedavisi zihin senin, en kıymetli kaynaklar-para, zaman ve barış bazı israfına için büyük bir potansiyele sahiptir. Eğer infertilite tedavisi başlamadan önce, infertilite tedavisi harcama yapabiliyor ne kadar para, zaman ve duygusal enerji karar verir. böylece kolayca sizin kontrolünü alabilir bir sürecin kontrol altına almak.

Ne sigorta ödeyecek. ilkenizde tüm istisnalar farkında olun; Tedavi yanı sıra hamilelik, doğum ve bebek sağlığı üzerinde harcama yapabiliyor ne kadar para. Bir mali planlayıcısı yardımcı olabilir; Çeşitli ne gibi tedaviler maliyeti ve ne tür ilaçlar veya rutin testlerle olarak gizli maliyetler, bir kliniğin ücret tarifesi dahil değildir. Amerika Birleşik Devletleri’nde, in vitro fertilizasyon genellikle 10.000 $ her girişim için 15.000 $ maliyeti; Bazı klinikler veya sizin için doğru olmayabilir kısırlık tedavisi için yaratıcı finansman sunuyoruz. infertilite tedavisi finansmanı hakkında bilgi almak için www.resolve Ulusal Kısırlık Derneği web sitesine: RESOLVE’a bakın.

Hakkında düşünmek

Eğer infertilite tedavisi başlamadan önce, her tıbbi yardımı ile gebe kalmaya çalışan hedefliyorlar ne kadar planlıyoruz. öncesinde özel durum için tedavi denemek için zaman makul bir süre ne olduğu konusunda zamanın doktorunuzla konuşun. Karar “fazla 4 ay sonra biz tedaviyi durdurmak ve bir evlat edinme işlemini başlatmak” olsun veya olmasın “Biz sürece sürer gibi deneyeceğim,” Siz ve eşiniz sizin prognozu ve ilerlemeyi değerlendirecek kesin zaman noktalarını ayarlamak. Tüm alıcı ve zor olabilir tedaviden periyodik sonları almak isteyebilirsiniz öngörmekteyiz.

İdeal doktorunuz durdurmak ve yolun her adımında planınızı ve seçenekleri değerlendirmek yardımcı olacaktır. Eğer yeteri kadar bilgi ya da doktorunuz desteği olmadan kararlar itiliyor olduğunu düşünüyorsanız, başka bir doktora bulma düşünüyorum.