kalbini korumak için yemek nasıl

kalp sağlığını artırmak için, plaka üzerinde ne değiştirerek başlayın. gelecekte kalp problemleri önlemek için çalışıyoruz olsun, zaten büyük olabilir diyet basit tweaks yapmak, yüksek tansiyon veya yüksek kolesterol ile yaşayan ya da sık sık bir diyet ile ilgili kalp sorunu kaynaklanan atriyal fibrilasyon gibi bir sorun var olan faydaları. İşte izlenmesi gereken bazı kurallar vardır.

hype inanıyoruz. kalp-sağlıklı beslenme gerçekten önemli değil. 42.000’den fazla sağlıklı kadınlardan biri çalışma sebze, yağsız et, tahıl ve düşük yağlı süt vurguladı bir diyet yiyenlerin sağlıksız diyetler kadınlara göre önümüzdeki 6 yıl içinde ölme% 31 daha az muhtemel olduğu bulundu.

Ekonomik Bakım Yasası uyarınca, birçok sağlık sigortası planları sizin için hiçbir ücret ödemeden, kan basıncı ve kolesterol gösterimleri de dahil olmak üzere koruyucu sağlık hizmetleri, kapsayacaktır. Daha fazla bilgi edin.

Sağlık Sigortası Merkezi

diyet yapmayın. Bir sonraki ay bir elbise içine sığacak şekilde çalışıyorsanız Bir çarpışma diyet işe yarayabilir. Farklı diyetler ile bisiklet, kalp sağlığınızı iyileştirmek için çalışıyoruz ama eğer yardımcı olmayacaktır. o karbonhidrat veya yağ olsun – – gıda tek tip ekarte Diyetler ya işe yaramaz. Bunun yerine, mantıklı bir yaklaşım. kalp ve bel için uzun vadeli faydalar elde etmek için yağsız et, sebze ve tam tahıllar odaklanın.

geçit kendinizi yok. Aşırı yeme kilo neden olur, ama hepsi bu değil. Çalışmalar daha fazla kişi büyük yemeklerden sonra kalp krizi olduğunu bulduk.

daha az tuz tüketin. Dünyada en çok insan deniz tuzu normal sofra tuzuna düşük sodyum alternatif olduğunu düşünüyorum. Yanlış. Bu sodyum aynı miktarda bulunur. tuz Herhangi bir tür kan basıncı artar. Muhtemelen daha az tuz yemek gerekir, çoğu insan yok. kılavuz fazla bir çay kaşığı daha günüdür. Zaten yüksek tansiyon varsa, daha az yemelisiniz. Ve bu sadece tuzluk gelmiyor. Yediğiniz tuz% 75’e varan çorbalar ve dondurulmuş yemekler gibi işlenmiş gıdalar geliyor. Gıda kutu veya bir kutu gelirse, sodyum içeriğini kontrol.

kafeinden kaçının. Eğer atriyal fibrilasyon, kafein ve diğer uyarıcılar belirtileri tetikleyebilir.

aşırıya kaçmadan içiniz. Evet, çalışmalar alkol mütevazı miktarda değil, sadece şarap içme kalp faydaları olduğunu göstermektedir. Ama cam iyi ise, bir sürahi daha iyi olması gerektiğini düşünmeyin. Birden fazla içki, erkekler için bir kadın için bir gün ya da iki kalp sorunları riskini artırır. Kan basıncı sürücüler ve atriyal fibrilasyon olan kişilerde düzensiz kalp atışları tetikleyebilir.

Your Heart tasarruf edebilir 23 Gıdalar