kalp hastalığı olan hak ve egzersiz yemek nasıl

Eğer kalp hastalığı olan dışarı bulduğunuzda, genellikle yepyeni bir ışık diyet ve egzersiz koyar. Onlar ilacı ve doktor randevuları ayak uydurarak birlikte başlıca öncelikleri haline gelir.

Hangi Aşağıdaki ifadelerden biri doğrudur; Her yıl, kalp hastalığı daha sonra meme kanseri ve akciğer kanseri kombine fazla kadınların hayatlarını iddia; Kadınların daha büyük bir yüzdesi erkeklerden daha kalp krizi bir yıl içinde ölür; kardiyovasküler hastalık nedeniyle Afrikalı-kadın ölüm oranı beyaz kadınlara göre daha fazladır; Diyabet, kalp hastalığı için bir risk faktörüdür; cevap: Hepsi. Ve uzmanlar gelince onlar buzdağının sadece ucu temsil söylüyorlar …

Bugün Başlamak için bu ipuçlarını kullanın.

Gıdaların doğru karışımı kilo kaybı, düşük kolesterol ve daha iyi kan basıncı seviyeleri de dahil olmak üzere büyük sağlık ödülleri verebilir. Birçok kişi için, bu büyük bir değişim. Ama sürpriz! Bu lezzetli olabilir.

bakkal yeni bir yol Grafik. üretmek koridor uğrayın. Meyve ve sebze yağ ve kalori besin yüksek ve düşük. En az 4 1/2 porsiyon bir gün hedefleyin. beslenme artırmak için, renk karışımı – Böyle biber ve domates, brokoli ve Brüksel lahanası yeşil kabak ve muz sarı ve kırmızı olarak.

grenli olsun. Sen esmer pirinç, yulaf ezmesi veya arpa gibi kepekli tahıllar yiyebilirsiniz. Ya da onlarla yapılan ürünler için bakmak. Sen düşük kolesterol yardımcı harika bir tadı ve lif alırsınız.

balık Bayramı. somon ve alabalık gibi yağlı balıklar omega-3 yağ asitleri açısından zengindir. Bu sağlıklı yağlar düzensiz kalp ritmi, trigliserid denilen kan yağ düzeyi düşük sakin yardımcı olur ve damarları tıkar ve kalp krizine neden olabilir plak oluşumunu yavaşlatır. deniz sayacı onları reel (ya da bir kutu) haftada en az iki kez.

senin baharat takas. Çok fazla tuz daha fazla çalışması kalbini zorlar tansiyon yükseltir. yaklaşık yarım çay kaşığı – Kalp Derneği günlük en fazla 1.500 mg dan daha geri kesmek önerir. yerine lezzet gıdalara fesleğen, limon, sarımsak veya kullanın.

Bitki gücü kullanın. kanola, keten tohumu, ya da zeytin yağı için gidin. Bu Been there, done? ceviz veya üzüm çekirdeği yağları deneyin. Onlar alt “kötü” (LDL) kolesterol düzeyleri yardımcı doymamış yağ asitleri, yüksek konum.

Yukarıdaki tavsiye kullanarak kendi beslenme planı oluşturun. Ya da kalp hastalığı olan insanlar için iyi uyan olan bu diyetler, birini izleyin.