Karaciğer (hepatoselüler) kanser önleme (pdqто): kanıt önlenmesi [] -summary

Not: Karaciğer (Hepatosellüler) Kanser taranmasında üzerinde ayrı PDQ özetleri; Yetişkin Primer Karaciğer Kanseri aritma; Çocukluk Karaciğer Kanseri aritma; ve Kanser Tarama ve Önleme Çalışmaları Kanıt Düzeyleri de mevcuttur.

Bu özet ekzokrin pankreas kanseri tedavisi hakkında bilgi verir. pankreas kanser ile ilgili bilgiler içeren diğer PDQ özetleri izlemeye arasında; Pankreas Nöroendokrin Tümörler (Adacık Hücre Tümörleri) Tedavi; Çocukluk Tedavi (çocukluk döneminde pankreas kanseri) Olağandışı kanserler; İnsidans ve Mortalit; 2014 yılında yeni vaka ve Amerika Birleşik Devletleri’nde pankreas kanserinden ölümleri Tahmini: [1; Yeni olgular: 46420; Ölümler: 39590 …

somut delillere dayalı, Hepatit B’ye karşı bağışıklık kazandırmak bireyler hepatosellüler kanser (HSK) insidansında azalmaya yol açacak.

Kanıt Açıklaması

Referanslar

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler