Kettlebell egzersiz: Başlamadan önce ne bilmek

20 dakika içinde 400 kalori kadar yakmak: Yani bir Kettlebell egzersiz alırsınız budur.

Bir Kettlebell üstünde bir sap ile dökme demir gülle gibi görünüyor. Bunlar çeşitli ağırlıklarda gelir. Eğer lunges, asansörler, ve omuz presi gibi şeyler yapmak gibi onları kullanacağız.

egzersiz kalbin pompalama alır ve dakikada 20 kalori kadar kullanır: 6 dakikalık mil çalışan yaklaşık olarak çok.

Kettlebell egzersiz esneklik sunar. Kendi egzersiz hareketleri birkaç dahil veya bir hafta özel bir Kettlebell alet çalışmadım birkaç kez yapabilirsiniz.

DVD satın alın ya da güvenli bir şekilde hamle yapmak öğrenmek için spor salonunda bir Kettlebell sınıf için kayıt. Bu Jennifer Aniston, Jessica Biel, Katherine Heigl gibi ünlüler Kettlebell egzersiz büyük hayranları vardır anlamak için uzun sürmez.

Sen Kettlebell salıncak, lunges, omuz pres gibi hızlı tempolu kardiyo ve ağırlık çalışma hamle bir dizi yapıyor ter ve şınav olacak.

Çekirdek: Evet. Çoğu Kettlebell egzersiz ağız kavgası, lunges, egzersizi ve abs ve diğer temel kasları çalışan diğer hamle sayılabilir.

Arms: Evet. Kettlebell tek kollu satır ve omuz presi gibi kol egzersizleri için bir ağırlık olarak kullanılır.

Bacaklar: Evet. Lunges ve ağız kavgası bir Kettlebell egzersiz en popüler hamle arasındadır.

Glutes: Evet. Sizin sus lunges ve ağız kavgası sırasında eklenen ağırlık kettlebell kullanılarak tonda olacak.

Geri: Evet. Ölü asansör için bir kettlebell kullanarak arka kaslarınızı yardımcı olur.

Esneklik: Evet. Kettlebells ile çalışmak için esneklik artıracaktır.

Aerobik: Evet. Bu kalp hızı pompalama alacak bir yüksek yoğunluklu egzersiz.

Güç: Evet. Kettlebell kas gücünü inşa edecek etkili bir ağırlığıdır.

Spor: Hayır Bu spor faaliyeti değil, bir spordur.

Düşük Etki: Hayır, koşma, zıplama ve diğer yüksek yoğunluklu hamle yapıyor olması beklenebilir.

Maliyet: Bir Kettlebell maliyeti Kettlebells ağırlığına bağlı 10 $ 100 $ arasında değişmektedir (ağır olanlar daha pahalı). Sen DVD’ler satın almak veya bir Kettlebell egzersiz temellerini öğrenmek için sınıflar için kaydolmak isteyebilirsiniz.

Yeni başlayanlar için iyi mi? Evet, bir sınıf almak ya da yeni başlayanlar için var bir DVD almak ve daha hafif bir kettlebell kullanıyorsanız. uygun olanlar için daha gelişmiş Kettlebell egzersiz de vardır.

Dışarıda: dışında veya kapalı bir Kettlebell egzersiz yapabilirsiniz.

Evde: Evde Kettlebells kullanabilirsiniz.

Ekipman gerekli? Evet, bir Kettlebell. Sen eşya mağazaları ve online perakendecilerin spor, 5 lira 100 lira arasında değişen ağırlıklarda Kettlebells satın alabilirsiniz.

Kettlebells kullanarak egzersiz pompalamak için harika bir yol olabilir. Sen kısa bir zaman diliminde daha fazla kalori yakma olacak.

Programa bağlı olarak, sizin vücut geliştirme ve aynı zamanda aerobik egzersiz hem elde edilebilir. İlk doktorunuza danışın.

saygı ile bu egzersiz davranın. Eğer çok ağır bir kettlebell seçebilir ya da kötü formu varsa, bunu kontrolünü kaybetmek olasılığı varsa. Bu sırt, omuz veya boyun ciddi yaralanmalara yol açabilir. Bir şey zarar önce teknik düzeltebilirsiniz deneyimli bir eğitmen ile başlayın.

daha kısa sürede daha fazla kalori ile yakmak istiyorsanız mevcut egzersiz bir kettlebell ekleme harika. Hızla kas ve dayanıklılık katacak.

Bunun yerine vücut şekillendirmede bir daha meditative bir yaklaşım yapacağını, ya da terleme şey değilse yüksek yoğunluklu egzersiz Bu tür sizin için değil.

üst forma almak veya en iyi durumda tutmak için çalışıyorsanız, o zaman bir kettlebell sallanan size fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Bir sağlık durumunuz varsa bu benim için iyi mi?

Eğer şeker hastalığı varsa doktorunuzun OK ile, sizin fitness rutin olarak Kettlebells içerebilir. yağlı kaybetme sırasında kas bina olacak. Kas enerjiyi daha verimli yakar, böylece kan şekeri düzeyleri aşağı gidecek. egzersiz bağlı olarak, aynı zamanda kalp hastalığı önlemeye yardımcı olmak için bazı kardiyo alabilirsiniz.

Bu rutin, aynı zamanda kan basıncını ve “kötü” LDL kolesterolü düşürmeye yardımcı olmak için harika bir yol olabilir. Zaten kalp hastalığı varsa, özellikle ilk doktorunuza danışın.

çalışmanızın Kettlebells kullanarak kalça ve sırt, yanı sıra diz, boyun ve omuzlarına bazı ciddi talepleri koyar. Bu yüksek etkili bir programdır. dizlerinizin ya da sırt artrit veya ağrı varsa, o zaman daha az riskli bir kuvvet-eğitim programı için bakmak.

Diğer fiziksel sınırlamalar varsa, egzersiz değiştirme konusunda tavsiye almak için deneyimli bir eğitmen isteyin.

Eğer hamileyseniz ve Kettlebells hiç kullanılmamış varsa, o zaman bu başlamak için zamanı değil. en azından bir süre için – Hamile kalmadan önce Kettlebells ile çalıştı ve hamilelik ile herhangi bir sorun yaşıyorsanız değilseniz, o zaman muhtemelen bunları kullanmaya devam etmek mümkün olacak.

Zaman geçtikçe bazı değişiklikler yapmak gerekecektir. Hamilelik hormonları tekme gibi, eklemleri daha gevşek hale gelecektir. Sen daha hafif Kettlebells kullanarak ve bazı hamle kaçınarak ayarlayabilirsiniz. ilk öğretim ve doktorunuzla konuşun. Onlar son trimesterde senin Kettlebells dışarı geçiş önerebiliriz.

KAYNAK

Egzersiz Konseyi: “Özel ACE araştırma Kettlebells faydalarını inceler.”

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …