kilo durdurmak için nasıl

pantolon favori çifti bir kez kolayca sıkıştırılmış, ancak son zamanlarda zorlukla kalça üzerinde onları alabilirsiniz. tanıdık geliyor mu? Çoğu yetişkin ölçekte sayılar giderek artması korkunç “ağırlık sürünme,” deneyim – ve bunu bilmeden önce, 10 lira ağır konum. Ama bu kaçınılmaz değil. Sadece birkaç kademeli yaşam tarzı değişiklikleri yaparak, uzmanlar söylüyor, sen kilo durdurmak ve hatta bazı pound bırakabilirsiniz.

çoğu yetişkin yavaş yavaş kilo çeşitli nedenleri vardır.

Yaşlandıkça Birincisi, vücudunuzun değiştirir. Vücudunuz her geçen on yılda ile yavaşlar. Ve hepsi bu değil.

“Yaşlanma etkisi de yavaş yavaş kalori yakan kas miktarını azaltarak ve yağ ile değiştirilmesi, vücudunuzun kompozisyonu değiştirir,” Elizabeth Ward, MS, RD diyor.

onlar yaşlandıkça ama onlar 20’li did kadar yemeye devam ederken Dahası, çoğu yetişkin daha az aktif hale gelir. yaşlanma, daha az egzersiz ve sağlıklı bir iştah kombinasyonu pek çoğumuzun nedeni sonunda tecrübe vardır “ağırlık sürünme.”

kazanıyor kilo durdurmak için en iyi yollarından biri kas kütlesini artırarak metabolizmayı kadar güç olduğunu. Uzmanlar gücü korumak ve kas inşa hem de birkaç kez Haftada eğitim öneriyoruz.

Kas metabolik açıdan aktif olduğunu ve iki üç kez bir hafta eğitim direnç de dahil olmak üzere, her gün fiziksel olarak aktif olması gerekir kas kaybı meydana doğal en aza indirmek için, “egzersiz fizyolog Felicia Stoler, RD, TLC Bal Biz Killing ediyoruz ev sahibi diyor . Çocuklar “aktif varlık olarak, kilo almadan daha fazla kalori keyfini – akıllıca kalori seçerseniz.

Ve egzersiz çok alışık almak vücudunuzun tutmak için her altı ila sekiz hafta, fitness rutininizi değiştirin.

Bu challengin gerekir; Aksi takdirde, işe yaramaz, “Ward diyor.

yaygın hatalardan Bazı insanlar kilo kurşun içerdiğini yapmak

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …