kilo kaybı kazasında önlemek ve yakmak için nasıl

kilo kaybı tüm kötü parçaları arasında belki de en üst diyet vagon düşmek ve geri kilo çok kolay olmasıdır.

“Gerçekten, gerçekten diyet çalışmak ve bütün bu pound bırakın, o zaman bir şeyler yemek ve sadece kaç gram yağ sahip olduğu ya da kaç kalori endişesi olmadan tadını çıkarmak istiyorum,” Catherine Gush, 43, bir tıp asistanı diyor Craig, Colo bir doktor ofisi.

Tüm zor iş, sinirlilik ve gecikmiş haz dondurucuda gurme dondurma bardağı ve karayolu boyunca fast-food eklem şerit zevk karşı gelmek an.

Yiyecek görürsünüz ve kendinize sorun ‘nokta nedir?’ “Walt Stock 39, Latrobe, Pa bir otomotiv tamir teknisyeni diyor.” Ben bir süre için daha iyi hissedeceksiniz biliyorum yemek yemek En azından eğer ve ben er ya da geç yemek edeceğiz, bu yüzden de erken olabilir.

Bu, bazı diyetisyenler ve doktorlar diyoruz “diyet bırakma.” Ve genellikle dieters ‘gerçekçi olmayan hedeflerin bir sonucudur.

kilo sorunları için tıbbi tedavi altında, “onlar vücut ağırlığının yaklaşık 5 ila 15 oranında kaybettim zaman hastalar yaklaşık üç ila altı tedaviden aylar ya da sonra bir plato vurmak eğilimindedir,” bile Louis Aronne, MD, tıp doçent diyor Cornell Üniversitesi Weill Medical College’da obezite çalışmasında uzmanlaşmış kim. “Onlar kilo kaybetme durdurmak ve onların iştahını döner. Hatta çok motive olan hastalar için, hayal kırıklığı bir çok neden olur.

Sadece kilo kaybı eylem aşamasında orada doğrudan insanların dışarı kilo kaybı programlarının bir sürü “Leslie Bonci, RD, Diyet Derneği ve Pennsylvania Pittsburgh Üniversitesi’nde spor hekimliği beslenme programının yönetmen için bir sözcüsü diyor.” bu programlar, uzun vadeli kilo yönetimi için elverişli değildir ya hep ya hiç yaklaşımını alır.

Bu gerçekçi olmayan hedeflerin Bazı insanlar kilo yardımcı iddia ürünler için ağır reklam sonucudur. Bu reklamların pek çoğu kilo kaybı hakkında insanların fantezilerine oynarlar.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …