Naftin kremi

Sporcunun ayağını, jock kaşıntısını veya beyaz köpeği tedavi etme. Doktorunuz tarafından belirlenen diğer koşullar için de kullanılabilir.

Naftin kremi antifungal bir kremdir. Hassas mantarları öldürerek çalışır.

Bunlardan herhangi biri geçerli ise hemen doktorunuza veya sağlık uzmanınıza başvurun.

Bazı tıbbi durumlar Naftin kremi ile etkileşime girebilir. Herhangi bir tıbbi durumunuz varsa, özellikle aşağıdakilerden herhangi biri sizin için geçerliyse, doktorunuza veya eczacınıza bilgi verin

Bazı ilaçlar Naftin kreması ile etkileşime girebilir. Naftin kremi kana az emilir, çünkü başka ilaçla etkileşme riski düşüktür.

Naftin kreminin aldığınız diğer ilaçlarla etkileşime girip girmediğini sağlık bakım uzmanınıza sorun. Herhangi bir ilacın dozunu başlatmadan, durdurmadan veya değiştirmeden önce doktorunuza danışın.

Naftin kremini doktorunuzun talimatına uygun olarak kullanın. Tam dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etikete bakın.

Naftin kremasını kullanma konusunda her türlü sorunuz için doktorunuza danışın.

Bütün ilaçlar yan etkilere neden olabilir, ancak birçok insanın yan etkisi yoktur. ORTAK yan etkilerin çoğunun devam etmesi veya rahatsız olması durumunda doktorunuza danışın

Yanma; kuruluk; Hafif kaşıntı; Batıyor.

Şiddetli alerjik reaksiyonlar (kızarıklık, ürtiker, kaşıntı, solunum güçlüğü, göğüste sızma, ağız, yüz, dudaklar veya dilde şişme); Kabarcıklar; Tahriş; Kızarıklık; Şiddetli veya devam eden kaşıntı; şişme.

Bu, meydana gelebilecek tüm yan etkilerin tam bir listesi değildir. Yan etkiler hakkında sorularınız varsa, sağlık uzmanınıza danışın. Yan etkileri hakkında doktorunuza danışın. Yan etkileri uygun ajansa bildirmek için lütfen FDA’ya Raporlama Sorunları Rehberi’ni okuyun.

1-800-222-1222 (Amerikan Zehir Kontrol Merkezleri Birliği), yerel zehir kontrol merkeziniz veya acil servise hemen başvurun.

Naftin kremi 77 derece F (25 derece derecede) saklayın. 59 ve 86 derece F (15 ve 30 derece C) sıcaklıklardaki kısa depolamaya izin verilir. Isı, nem ve ışıktan uzak tutun. Tuvalete saklamayın. Naftin kremasını çocukların ulaşamayacağı yerlerden ve evcil hayvanlardan uzak tutun.

Bu bilgi, Naftin kremasını veya diğer ilaçları kullanıp kullanmamaya karar vermek için kullanılmamalıdır. Hangi ilaçların sizin için uygun olduğuna karar vermek için yalnızca sağlık uzmanınız size bilgi ve eğitim verir. Bu bilgi herhangi bir tıbbın herhangi bir hastayı veya sağlık durumunu tedavi etmek için güvenli, etkili veya onaylanmış olduğunu onaylamamaktadır. Bu sadece Naftin kremi hakkındaki genel bilgilerin kısa bir özetidir. Naftin kremi için geçerli olabilecek olası kullanımlar, yönergeler, uyarılar, önlemler, etkileşimler, olumsuz etkiler veya riskler hakkında bilgi içermez. Bu bilgi, özel bir tıbbi tavsiye değildir ve sağlık uzmanınızdan aldığınız bilgilerin yerini almaz. Naftin kreminin yararları ve riskleri hakkında eksiksiz bilgi için sağlık uzmanınızla görüşmeniz gerekir.