nasıl fransız ince kalmak

Fransa’ya son gezisinde, benim görevim bir Fransız kadın gibi yemek oldu – ya da çok ince kalmak ne kadar en azından öğrenmek için.

Bu, bir köşede, sen ağız -watering hamur işleri ile bir boulangerie bulmak bir ülkedir, ve yanındaki bir cafÃwhere Parisliler saat ayrılamıyorum. Zengin tatlılar, rafine un, kaz ciğeri, yağlı etler ve şarap yapılan baget bilinen bir yerdir. Oysa çoğu sakinleri az sorun sağlıklı bir kiloyu korumak var gibi görünüyor.

Fransız Paradoksu olarak adlandırılan, ve ben bunun altına almak için belirlendi. Benim yolculuk Paris’te başladı ve güzel, güneşli bir Provence sona erdi.

Benim ilk gözlemlerden birisi Fransızlar her ince olmadığını oldu. kilolu insanların yüzdesi ABD’de yaklaşık olarak yüksek değil, ama onlar bize yetişmeye.

bölümünde, Fransız diyet uzmanı David Benchetrit, MD göre artan kolan Fransız suçlama fast food sızma, Fransız kızartması (şimdi bir paradoks), ve süper premium dondurma.

Yine, Benchetrit diyor, pek çok Fransız kadın onları ince kalmanıza yardımcı olur bir zihniyet var.

Fransız kadınlar kilolu olmanın kabul etmeyerek, “David Benchetrit, Paris’teki Clinique du Poids zayıflama kliniğinde müdürü diyor.” Onlar aşık, güzel olmak ve onlar iyi bakmak böylece kendileri bakmak isteyen bir sır değil.

Nitekim, Benchetrit onun klinikte gördüğü kadınların üçte ikisi 18.5-24.9 normal aralığında daha az 23 vücut kitle indeksi (BMI) sahip olduğunu söylüyor.

Ben gözlenen başka bir şey Fransız ve yaşam yolları çok farklı olmasıdır. Yeme yavaş bir deneyimdir. Amerika Birleşik Devletleri’nde, sık sık rekor sürede yemek mideye veya sürüş veya bizim masalarında otururken yemek. Ancak Fransız oturup yemek dünyada her zaman var görünüyor.

“Biz tüm duyu kullanarak, oturup zevk için yemek,” Mireille Guiliano, Fransız Kadınlar Yağ Do not Get en çok satan kitabın yazarı, söyledi.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …