olacak yaşam – Konu genel bakış

Bir yaşam iradesi kendiniz için konuşamaz hale gelirse, yaşam destek de dahil olmak üzere, kullanım süresinin sonunda hayat medikal tedavi ile ilgili isteklerinizi belgeleyen avans direktifin bir türüdür. Çoğu durumda, bir vasiyet ve hangi isimleri bir sağlık ajan avukat, tıbbi güç, aynı zamanda tamamlanır.

Bu iki kişi oturma olacak tanık olması için noter kullanmak anlamına gelir noter tasdikli olacaktır yaşam elde etmek için iyi bir fikirdir, bu.

You will bir yaşam tamamlamak için bir avukat gerek yok. senin devletin yasaları belirsiz Ama eğer hukuki danışmanlık yardımcı olur, sağlık geçmişi karmaşık veya aile içinde çatışma var.

Doktorunuz yaşam bir kopyasını verin tıbbi kayıt tutmak olacaktır. Birden fazla doktor varsa, her doktor bir kopyası olduğundan emin olun. onlar kullanmış kelimeleri anlamak emin olmak için doktor ve diğer sağlık çalışanları ile konuşun. aile üyelerinin ve sağlık ajan da kopyasına sahip olduğundan emin olun. Bazı insanlar kendi buzdolabı kapıya bir zarf içinde kendi avans direktifin bir kopyasını koymak isteyebilirsiniz. Eğer bir dijital (elektronik) kopyasını kullanıyorsanız, doktorunuz, aile üyeleri ve sağlık ajan Internet üzerinde erişmek konusunda talimat olduğundan emin olun.

Eğer bir yaşam hazırlamak düşünüyor akılda aşağıdaki gerçekleri olacaktır tutmak

Eğer yaşam olacak tamamlamak, ama aşırı spesifik olmaktan kaçınmak spesifik olun. Durumunuz geliştikçe çok fazla detay kararlar sağlık ajan yeteneğini sınırlayabilir, henüz çok küçük ayrıntı belirli bir durum içinde ajan ve aile yeterince rehberlik vermeyebilir. senin inanç ve istekleri hakkında ajan ile konuşmak emin olun.