riskini artırır -ne grip (mevsimsel grip)

bir influenza (grip) virüsüne maruz kalan herkes enfekte olabilir. Bu virüsler bulaşıcı ve bakım evleri, hastaneler, barınaklar, okullarda gibi gruplar, insanlar arasında kolayca yayıldı ve gün umurunda. , Çalışma ziyaret, ya da bu alanların herhangi birinde yaşayan grip yakalanma riskini artırır.

Sizin okul çağındaki çocuk, burnunu öksürme ve o sadece okula gitmek yeterince iyi hissediyorum olmadığını inilti uyanır. Bir soğuk olabilir? Grip? Ya da, hatta korkunç domuz gribi? Bir ebeveyn olarak, nasıl cevap gerekiyor? Bazen, çocuğunuzun soğuk algınlığı semptomları veya grip belirtileri vardır ve doktora alınması gerekir anlaşılıyor. Diğer zamanlarda, çocuklarda hastalık anlamaya o kadar kolay değildir. Çocuğunuz sana çok hasta görünmeyebilir. Yani belki, tavuk çorbası ısınır ve patronunu aramadan önce …

2 yaşından küçük çocuklar; Yetişkin 65 yaş ve üstü; Hamile kadın; Kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), diğer akciğer hastalıkları ya da kalp yetmezliği olan kişiler; ya da kim (örneğin kazanılmış immün yetmezlik sendromu [AIDS] gibi) bir sağlık durumunuz var insanlar bağışıklık sistemini bozan bir ilaç kullanıyor.