Salgı: 7 sağlıklı gerçekler

Bir honeydew seçerken, kabuğunu boyutu ağır hissediyor ve bulanık bir balmumu, bulunan bir bakmak.

Bir tatlı ve sulu kavun tatlı, sulu eti yaz yüce zevklerden biridir. İşte bu tatlı meyve hakkında bilmeniz gerekenler – bunu seçmek için nasıl, nereden geldiğini de dahil olmak üzere, ve Alexander Dumas bir ömür boyu kaynağı olsun gerekçesi roman anlaşma. Ayrıca, biz klasik bir yemeğin üzerine yeni bir bakış açısı koyar bir kavun prosciutto salata var.

1. Honeydew Tarihi

Honeydew beyaz Antibes adı yüzyıllar önce Güney Fransa’da ve Cezayir’de yetiştirildiği kavun çeşididir.

2. Honeydew Aile

Honeydew ve diğer kavun meyve (kavun) ve sebze (kabak, balkabağı, ve salatalık) ayrılmıştır Kabakgiller (kabak) ailesinin bir parçasıdır.

3. Honeydew ve kavun

Kavun ve tatlı özsu ilgili meyvelerdir. tatlı ve sulu bir kama C vitamini yarısından fazlasının önerilen günlük ödenek sağlar ve yaklaşık 64 kalori ve doğal meyve şekeri 14 gram vardır. kavun benzer bir porsiyon C vitamini için RDA aynı kalori ve şeker gram sayısı, artı A vitamini için RDA% 120 ve% 108 hakkında sahiptir

4. Olgun Honeydew seçimi

Bir honeydew seçerken, bir mumsu, bulanık değil, kabuk ile bir bakın. kavun boyutu ağır hissetmeniz gerekir, ve basıldığında yüzey geri sıçrama gerekir.

5. Honeydew Cooking With

Kavun, genellikle genellikle salatalarda kadar doğranmış veya takozlar kesilmiş, çiğ kullanılır. Onlar da soğutulmuş çorba için popüler unsurlarıdır.

Dünya 6. Honeydew Sermaye

Cavaillon, Provence, Fransa’da bir kasaba, kendini kavun dünya başkenti düşünmektedir. Romancı Alexandre Dumas bildirildi kasabanın halk kütüphanesine eserlerini bağış karşılığında ölümüne kadar her yıl bir düzine kavun istedi.

7. Honeydew: Temptation Kavun

Bir tatlı ve sulu kavun tipik eti yeşil olmasına rağmen, bazen turuncu olabilir. tatlı ve sulu Bu özel tip genellikle olarak anılır “günaha kavun.”

Tarif: Kavun Prosciutto Salata

6 porsiyon yapar

malzemeler

salata

kavun 12 soyulmuş takozlar – tatlı ve sulu, kavun, ya da her ikisi (yaklaşık 1 kavun)

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba