Spor salonunda rahat hissetmek için nasıl

2000, 29 Mayıs – Eğer gözdağı ya da bir spor salonunda çalışma hakkında rahatsız hissediyor bir kadın iseniz, Chicago antrenörü CC Cunningham, Egzersiz Konseyi için bir sözcüsü tarafından önerilen aşağıdaki stratejiler ile rahat kendinizi koyun.

Eğer esnek bir program varsa spor az kalabalık olduğunda, iş dışarı. “Ön büro personeli, size farklı zamanlarda gelip kalabalıklar bir profil verebilir,” Cunningham diyor. “Sen yaşlı kümesi geldiğinde bir zaman var bulabilir ve önleyebilirsiniz kalabalık seyir işten-sonrası; sen bakmak nasıl fussing sonunda yok bu yüzden evde giymek istiyorum aynı egzersiz giysiler giyin. “jog sütyen ve cilt şort eşleşen genetik yetenekli bireyler ile rekabet etmeye çalışmayın,” Cunningham yanı sıra, çoğu insan senin düşündüğünden daha size çok daha az dikkat edilir. diyor. “güzel insanlar genellikle kendi yansıması bakıyor aynada, “diyor, radyo kulaklık takın.” bu kendi küçük dünya yaratmak için bir yol, “Cunningham diyor.” var ve birisi size yaklaşım olacağını daha az olası hale getirir; Bir arkadaşıyla kulübe gitmek. Egzersiz ortağı manevi destek sağlayacaktır; Bir grup egzersiz sınıfı alır. “Eğer daha yumuşak iseniz daha agresif ve yoga iseniz boks gibi, kişiliğinizi uygun bir sınıf seçin,” Cunningham diyor. “Daha sizin gibi bu sınıfların insanları bulmak olasıdır.” Ayrıca, çoğu sınıflarında, kadınlar kadar erkekler sayıca daha fazla; Eğer düzeni ve ekipman aşina böylece kulübün yönünü alır. iki ya da üç kişisel eğitim oturumları alarak, çok yardımcı olabilir. “Eğer daha fazla bilinçli hissetmenize neden olabilir makineleri nasıl kullanılacağını bilmeden gelen bu beceriksizlik,” Cunningham diyor. “Eğer üzerinde koşu bandı açmak için nasıl bilmiyor tek kişisin gibi hissediyorum, diğer insanların büyük-daha-yaşam gibi görünüyor başlar ve bunu bir engel daha fazla olur.

Suzanne Schlosberg Aptallar, ikinci baskı, (IDG Books Worldwide, 2000) ve The Ultimate Egzersiz Günlüğü, ikinci baskı, (Houghton Mifflin, 1999) ve Santa Monica, California’da bir serbest yazar yazarı için Uygunluk yazarlarından biri.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …