Tatil alışveriş güç atıştırmalıklar

Alia Hoyt tarafından

Köpek kulaklı Kara Cuma reklamlar? Kontrol. Hediye istek listesi? Kontrol. Detaylı saat ile saat güzergah? Kontrol. Ama aperatifler enerji, sağlıklı için herhangi bir zaman inşa ediyoruz? Muhtemelen değil. sık sık yeteri kadar yemek yememesi itibaren, biz sadece bunu yaparken tehlikeli yakın geldiği düşük kan şekeri seviyeleri sayesinde damla til Siyah Cuma günü biz genellikle bu yüzden ‘alışveriş odaklandık. Bazı insanlar olarak ekstra kalori ve dolayısıyla tabu meze bkz, ama bu gerçekten bu kadar uzak olamazdı. Aslında, düzenli atıştırmalıklar ve yemekler aslında zamanla kilo kaybını korumaya yardımcı olmak için gösterilmiştir. genellikle gıda suçluluk ciddi bir duruma yol açar – Ayrıca hungrier biz olsun ortak bir bilgi, daha biz alem var.

Ben, bu yüzden normal bir bu yüksek enerji devam edeceğiz lezzetli ve taşınabilir aperatifler listesi ve kan şekeri kontrol, birkaç yüz diğer kuduz pazarlık alışveriş önünde bir yüz bitki yapmak istemiyorum eminim mutlu seviyeleri. Hangi tedavi (ler), seçmek porsiyon büyüklüğü konularda hatırlıyorum, bu yüzden baggies kendinizi bunları önceden sıralamak ya da sağlıklı atıştırma paketleri arayın. “Yanınızda büyük bir bölümünü getirmek çok daha fazla yemek muhtemel olmak için gidiyoruz,” gözden Caroline Kaufman, MS, RDN upwave diyor. Kaufman ayrıca, lif, yağsız protein ve sağlıklı yağ olarak enerji artırma besin, çeşitli aperatifler seçerek önerir. “Üç en az iki birleştiren önemli,” diye açıklıyor.

o, kolay lezzetli ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış olabilir, çünkü iz karışımı bir sevgili aperatif olduğunu. Fındık, kendi lezzet ve iyi belgelenmiş bir protein yumruk ve kardiyovasküler yararları sayesinde popüler inklüzyonlar vardır. Tam tahıllı gevrekler, kurutulmuş meyve ve hatta minyatür çikolata genellikle tatlılık için atmış olsun. “Mix, onu sarsmak ve küçük, snack ölçekli torbalar içine yarım fincan kepçe,” Kaufman göstermektedir. “Ayrıca patlamış mısır, kabak çekirdeği ya da wasabi bezelye gibi, daha ilginç hale getirmek için başka şeyler eklemeyi deneyebilirsiniz.”

bezelye ve havuç unutun. Benim görüşüme göre, gıda dünyasının ruh ikizi fıstık ezmesi ve jöle vardır. bunu doğru eğer, ideal bir aperatif, hatta taşınabilir öğle yemeği. Yüzde yüz tam buğday ekmeği lif ve antioksidanlar ile doludur ve son araştırmalar protein açısından zengin fıstık ezmesi kan şekeri seviyesini düzenlemeye yardımcı olduğunu göstermiştir. sağlıklı mümkün sürümü için, Kaufman kısmen hidrojene yağlar içermeyen bir fıstık, fındık ya da tohum yağı ( “trans yağlar” diyerek fantezi şekilde) seçme ve ilk madde olarak meyve listeleyen bir jöle seçin önerir.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba