tatil boyunca nasıl

Karen Baar

Hiç kimse bir Noel partisi ya da bir aile olsun-birlikte bir killjoy olmak istiyor. bu sezonun yüksek kalorili lütuf cezbeden ile ilgili gelince, bir Aşifte olmak zorunda değilsiniz.

Sen bir plan gerekiyor, Susan J. Bartlett, Ph.D., Baltimore Johns Hopkins Kilo Yönetimi Merkezi’nde klinik psikoloji bir müdür ve ağırlık uzmanı ve yeme bozuklukları diyor. Geçen yıl, o şu yemek sağ stratejiler yoluyla merkezinde küçük bir grup açtı. Onun uzmanlık ve onun öğrenci deneyimleri herkes denemek için pratik dersler.

Tatil sezonu hediyeler Şükran ev ve ofislerde görünen Ocak başına kadar devam ile, Bartlett diyor kutlayan yaklaşık iki ay oluşmaktadır.

“Noel olarak, planlarının en az yemek ve daha azalmış durumda egzersiz, ve hatta yedi 10 lira, ağırlık önemli bir miktarda kazanç kolay,” diye belirtiyor. Tek yönlü zamanla alımını izlemek için: Günlük alışkanlıklarınızı takip edin ve besin alımı ve egzersiz etrafında haftalık hedefler belirliyoruz.

Yılın herhangi bir zamanında, kilo kaybetme ve çok zor onu off tutmak, “Bartlett diyor.” Tatiller özellikle yüksek riskli zaman vardır. “pound kaybetmek diyet” Bir sopa gerekir fikir “stres ekliyor zaten stresli sezon.

ulaşılabilir hedefler belirlemek, Bartlett göstermektedir. Tabii, dört gün bir hafta egzersiz ve diğer zamanlarda sadece 1400 kalori bir gün yemek mümkün olabilir, ama bu tatil sırasında gerçekten uygulanabilir mi? Eğer kilo korumak veya diyelim ki, kilo alımı, üç lira birini en aza indirmek amacıyla, daha gerçekçi beklentilerinizi ayarlarsanız, daha planınıza sadık ve başarılı olasıdır.

size hedeflerinize çözdüğün zaman bunları yazmak ve ne yemek bir günlük tutun. “Araştırmacılar kilo ve onu tutmak başarılı olan kişilerle konuşmak, onlar kaçınılmaz olarak her şeyi yazmaya büyük fark yarattı söylüyorlar. Bu önemli olduğunu yiyorsanız ne irtibatta kalmak için bu isteği var,” Bartlett açıklıyor.

Hatta daha kritik kilonuzu takip edilir: Grup üyeleri her hafta tartılır. “İnsanlar bu hesap faktörü büyük bir fark yaratıyor ki,” Bartlett belirtiyor. “Onlar haberleri ile yüz yüze gelmek istemiyorum çünkü Genellikle insanlar ölçek kaçının.” Bir iki üç kiloluk kazanç tespit Ama eğer, yine de işler tırmandırmaya önce yolda geri almak için zaman var.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …