uyku ortamını daha rahat hale getirmek için nasıl

Ağrı Yönetimi Eğilimler

Eğer yatağa gitti yaptın daha yorgun sabah duygu uyanmak mı? Bir şey uykunuzu yıkım oluyor. Belki de yatak bulunuyor. Bu araştırmak için zamanı geldi.

Rahat bir yatak seçin. Sen çok para harcamak zorunda değilsiniz. Çalışmalar orta firma yatak çoğu insan için en iyi olduğunu göstermektedir. Sizin için rahat birini seçin. senin yatak çok sağlam ise, bir yumurta sandık yatak pedi ekleyin.

uyku tarzı için en iyi yastık seçin

* Geri uyuyanlar boyun beşik alt üçüncü ekstra çatı ile ince yastık gerekir.

* Yan Eshab kulak ve dış omuz arasındaki mesafe doldurmak için daha sıkı bir yastık gerekir.

* Mide Eshab çok ince, neredeyse düz yastık gerekir.

Eğer bel ağrısı önlemeye yardımcı olabilir midenizde altında bir tıkınma, bir yastık gerekmez bile.

Sizin uyku pozisyonu yardımcı ya da sırt ağrısı daha da kötüleştirebilir. karnınızın üstüne Sleeping sırt stres atıyor. sırt veya yan uyku deneyin.

Eğer sırt üstü uyumak, destek için dizlerinizin altına yastık koydu.

Eğer senin tarafında uyku Eğer omurga nötr yani, dizlerinizin arasına bir yastık koyun. Ve hafifçe göğsüne kadar dizlerinizi çekin.

Eğer ankilozan spondilit varsa, sırt ağrısı azaltmak için sağlam bir yatak seçin. Ayrıca, başınızın yerine kalın biri altında bir çok düz bir yastık kullanın.

sırt ağrısı, diğer sorunların neden ise, orta firma yatak arayın. Bu 10 puanlık sert-yumuşak ölçekte bir 5 hakkında olmalıdır. satın almadan önce bir yatak denemek için emin olun.

Eğer yeni bir yatak satın yapamıyorsanız, mevcut bir iyileştirmek. şilte ve kutu yay veya yatağın tabanı arasında kontrplak bir yaprak ekleyin. Ya da, daha iyi destek için zemin üzerine sarkık yatak taşımak için bir başkasına danışabilir.

Bu ağrı olduğunda yatakta bir ısıtma pedi üzerinde yatmak cazip. Bir sandalye veya bir kanepe üzerinde otururken Bunun yerine, ısıtma pedi kullanın. Bir ısıtma pedi karşı vücut ağırlığı ile yatan cilde yanık riski size verir.

Eğer sırt ağrısı varsa, yatakta yatar pozisyonda kendinizi yukarı salak asla. Bunun yerine, yüzüne yuvarlayın. Her iki dizlerinizi bükmeye. yatağın kenarından bacaklarını sallanan ise daha sonra ellerinizle kendinizi yukarı itin.

Eğer ayağa olarak belden öne doğru eğilmesini önlemek. Bu sırt üstü gerginlik koyabilirsiniz.

uyumanıza yardımcı olacak yatmadan önce ılık bir duş veya banyo almayı deneyin. Ilık su bazı insanlar yatmadan önce sert kasları gevşeterek yardımcı olur. Çalışmalar yeterli derin uyku insanlar ağrı daha iyi yönetmenize yardımcı olur düşündürmektedir.

Dinlenmek gerektiğinde, bir nötral pozisyonda boynunuzu tutun. Bu boyun kasları üzerinde daha az stres atıyor ve daha az ağrıya neden olur. omurga ile uyumlu boyun tutmaya yardımcı olmak için boyun altında bir rulo havlu ya da küçük bir yastık yerleştirin.