Uzun süreli kilo kaybı

David T. Derrer, M; 05 Ekim 2014 tarihinde

Eğer kilo vermek ve iyi için onu uzak tutmak istiyorum. Bu beş stratejiler sadece bunu yardımcı olacaktır.

bırakarak lira: Sadece kendi nihai hedefi odaklanmak kilo vermeye çalışıyor Çoğu insan. Ama orada alacak diyet ve egzersiz değişiklikleri gözardı edilmemesi önemlidir.

Üzerinde almaya hazırız aynı anda iki ya da üç diyet ve egzersiz hedefleri seçin. Ve onlar özel ve gerçekçi olduğundan emin olun.

Örneğin, harika bir hedeftir “daha fazla egzersiz”, ama belli değil. “Her gün 5 mil yürümek” spesifik ve ölçülebilir. Eğer sadece dışarı başlıyoruz Ama eğer gerçekçi mi?

Her gün 30 dakika yürümek “iyidir, ama iş ya da hava uğratır? ne olur” 5 gün, her hafta için 30 dakika yürümek “özel ve gerçekçidir.

Eğer daha fazla yemek istiyorum yapmak durumlar var mı? Onları fark başlar. Örneğin, size sıkılmış veya stresli yaparken çok yemek daha muhtemel olduğunu öğrenebilirsiniz.

Daha sonra bu tetikleyiciler etrafında almak için yollar bulmalısınız. Örneğin, stres rahatlatmak için başka bir şey yapmak.

Ayrıca, uzak davranır koymak isteyebilirsiniz. Eğer onlar görünür ve almak kolay iseniz onları yemek için daha olasıdır.

Doğru: Tam hissetmeniz gerekir. Ama bunu nasıl sizi şaşırtabilir.

O zaman hakkında çok var: 15 dakika, belirli olması. Tam hissetmek için en az o kadar zamana ihtiyacım var. Yani yedim fark için beynin yeterli zamanı vererek, yavaş yiyin.

Ne yemek de yardımcı olabilir. dolmaya (meyve ve sebzeler gibi) lif düşünüyorum.

küçük porsiyonlarda çok küçük görünmüyor böylece bir püf küçük tabak kullanmaktır.

Ayrıca, yeme programı değiştirerek atlamak ya da yemek gecikme ve daha sonra yemek eğilimindedir, özellikle size hedefe ulaşmak yardımcı olabilir.

İyi bir ödül, arzu zamanında bir şeydir, ve hedefe toplantı bağlıdır.

Ödüller, bir film ya da masaj kendinizi tedavi işten bir öğleden sonra alarak, ya da kendinize zaman bir saat vererek içerebilir.

küçük hedefleri toplantı için verilen çok sayıda küçük ödül, uzun, zor hedefler için daha büyük ödüller daha iyi çalışabilir unutmayın.

egzersiz ne kadar gibi şeyler ve ne yemek not ediniz. yardımcı olabilecek birçok uygulamalar vardır.

Bunu yapmak gerçekten kilo kaybı hedeflerinize ulaşmak için yapmanız gereken ne yaptığınızı ve ne gözlerini açabilirsin.

KAYNAKLAR

Beslenme ve Diyetetik Akademisi.

Diyetisyen.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …