yolda geri çocuklar nasıl – Sağlıklı aile rutin yeniden keşfediyor

Belki işler okul tatil sırasında gevşek var ve çocuklar geç video oyunları oynamak kadar kaldı. Ya da hayat sadece hayatta kalmak için bir çocuk bakıcısı ve tasfiye yemek gibi TV’de güvenmek zorunda kalmıştım o kadar heyecanlı aldı.

Nedeni ne olursa olsun, ailenizin sağlıklı alışkanlıklar pist dışında aldık. Bu hepimiz için oldu. Korkma! Ailenizin sağlıklı alışkanlıklar yeniden kurma yetkisi var. Tüm rutin ilgili.

“Öngörülebilir bir rutin olması her aile için büyük önem taşıyor” Eric M. Anderman, Doktora, Ohio State Üniversitesi’nde eğitim psikolojisi profesörü diyor.

Bu çocuğunuzun fiziksel ve ruhsal sağlığı için önemlidir – ve senin de, uzmanlar söylüyor. İşte sağlıklı alışkanlıklar geri aileni almak ve biraz huzur kazanmak için nasıl.

Evet! Durumun kontrol altına almak için karar verdik ve gitmek için hazırsınız! Harika! güzel iş – yolda geri almak için karar vermek yapmak zor olabilir. Evet, hemen başlamak iyi bir fikir olduğunu, ancak gitmek kolay elde. Ev hayatı tüm kuralları değiştirmeye çalışıyor, kaotik kazanılmış ise gecede teper muhtemeldir. Sen hep ya hiç olarak düşünmek zorunda değilsiniz. Kendiniz ve çocuklarınız üzerinde kolaylaştırın – yavaş alır.

Bir seferde aile rutin tek parça kurmak, “Anderman diyor.” Aşağı ilk değişiklik olsun, bir sonrakine geçmek. “Örneğin, diğer rutinleri içinde yatmadan üzerinde çalışmaya ve daha sonra faz birkaç hafta içinde. Ayar daha küçük hedefler başarı için ayarlar ve bunu tutmak için daha büyük olasılıkla olacak!

İki Aile yordamları odaklanın